ŻYCZENIA IMIENINOWE DLA RÓŻY 🌹 KARTKA Z ŻYCZENIAMI 🌹 23 SIERPNIA 🌹 W DNIU IMIENIN 🌹

 📆 23 SIERPNIA 

Dziś imieniny obchodzi Róża!

🌹Imię pochodzenia łacińskiego, które jest spolszczoną wersją popularnego w kręgu kultury śródziemnomorskiej imienia Rosa. Najstarsze polskie dokumenty wskazują, że pojawiło się w naszym kraju w 1410 roku. Imię pochodzi od nazwy kwiatu – róży.

🌹Kobieta o tym imieniu jest osobą, która łączy w sobie subtelność i delikatność róży, jak i temperament charakterystyczny dla południowców.

🌹Miłośnicy kwiatów mawiają, że jedynie podziwiane róże odwdzięczają się bujnym kwitnieniem i ma to odniesienie również do naszej bohaterki. Bliscy powinni pamiętać o tym, by wspierać ją, okazywać sympatię i uczucie, prawić komplementy, składać słowa uznania.

🌹Nie oznacza to oczywiście, że Róża jest próżna, po prostu musi mieć poczucie, że jest potrzebna. Jest wrażliwą i delikatną dziewczyną, brak zainteresowania jej osobą, osamotnienie sprawia, że wpada w przygnębienie, a nawet depresję. 

🌹W towarzystwie za to promienieje – wiecznie się uśmiecha i z optymizmem spogląda na każdą sprawę.

 WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO! 

ŻYCZENIA IMIENINOWE DLA RÓŻY 🌹 KARTKA Z ŻYCZENIAMI 🌹 23 SIERPNIA 🌹 W DNIU IMIENIN 🌹

#życzeniaimieninowe #życzenianaimieniny #wdniuimienin #piękneżyczenia #pieknezyczenia #zyczeniaimieninowe #zyczeniaimieniny #kartkazzyczeniami #kartkazżyczeniami #RÓŻA #23SIERPNIA

Komentarze

Popularne posty z tego bloga